ShowBizz

E mori aktor në film, por shihni ç’i punon Ermali Xhodës në xhirime

               Publikuar në : 11:56 - 24/08/19 |
mapo.al

Prej kohësh tashmë po vazhdojnë xhirimet e filmit që pritet të thyejë rekordin e vendosur nga “2 gisht mjaltë”. Kasti i aktorëve të “I love Tropoja”, ndodhen në Valbonë ku gjatë xhirimeve nuk kanë munguar edhe shakatë si kjo e fundit që Ermali i bëri Xhodës.
“Gjithë ditën t’u fol me Xhodën, ku ka dhi Xhoda, ku ka dhi Xhoda? Ja ku ka dhi”, shprehet Ermali në videon e postuar në Instagram duke treguar dhentë që po kullosin.


Video ka shkaktuar shumë të qeshura dhe fansat menjëherë kanë nisur të bëjnë komente nga më epiket.

View this post on Instagram

Ku ka dhi Xhoda?

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Kujtojmë që Xhoda do jetë pjesë e “I love Tropoja” teksa roli i tij nuk është zbuluar ende.


Etiketa:

Pas