ShowBizz

E ndjekin 12 milionë veta në Instagram (për të pasmet e saj)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:49 - 16/05/18 |
mapo.al

Jennifer Selter ka 12 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i mban fort pas vetes duke treguar trupin e saj fantastik.


Ajo që në SHBA quhet “Mbretëresha e fitness-it” poston shpesh foto nga seancat e saj stërvitore dhe jo vetëm, duke fituar edhe nofkën tjetër: të pasmet më të bukura në internet.


<
>
6pjh75-l dfv download fgb Jen-Selter-Instagram-672777 mb5qgl-l-610x610-shorts-jen+selter-grey+shorts-booty+shorts-shirt nshqjx-l qwe s8-23 Selter unnamed
Etiketa: , , , , , ,

Pas