Aktualitet

E nxorri në pritë, policia shpall në kërkim shokun e Vilson Tafçiut
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:53 - 21/01/20 |
mapo.al

Policia ka shpallur në kërkim një person që dyshohet se e nxorri në pritë Vilson Tafçiun mbrëmjen e djeshme, i cili më pas u vra me tre plumba në gjoks.


Burime bëjnë me dije se i shpallur në kërkim është një i njohur i Taffciut me inicialet N.D, i cili e nxorri nga lokali mbrëmjen e djeshme.


Policia e ka identifikuar atë përmes dëshmive të personave që ndodheshin në lokal duke shkuar më pas në banesë për të marrë dëshminë e tij.


N.D nuk është gjendur në banesë dhe nuk ka gjurmë të tijat duke bërë që policia ta shpallë në kërkim.


 


 

 


Etiketa: ,

Pas