ShowBizz

E ofendoi/ Rike Roçi demaskon publikisht burrin e martuar (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:22 - 23/08/19 |
mapo.al

Rike Roçi është një nga vajzat më të komentuara dhe më të pëlqyera. Mirëpo përpost pëlqimeve dhe komenteve pozitive, ka edhe nga ata që e ofendojnë.


“Ja ky është një baba dhe burrë shtëpije që shan në komente me fjalë të ndyra… e shkreta nuse dhe fëmija që kan një kafshë si ky në shtëpi,”– shkruan Rike Roçi bashkëngjitur fotos së publikuar, të djalit në fjalë.

Menjëherë ai ka reaguar duke i dërguar mesazh, që të mbulojë fytyrën e gruas, e më tej biseda ka degjeneruar në fjalë banale nga ana e ndjekësit.

Etiketa: ,

Pas