ShowBizz

E pabesueshme, por e vërtetë!/ Travolta falenderon Blerim Destanin

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:00 - 01/05/19 |
mapo.al

Aktori Blerim Destani duket se po arrin majat në karrierën e tij me pjesëmarrjen në “The Poison Rose”, ku luan me disa nga aktorët më të mirë botërorë si Morgan Freeman, Kat Graham, Famke Janssen e John Travolta. Ky i fundit i ka kthyer së fundmi përgjigje komentit përgëzues të Blerimit në trajlerin e filmit, të publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”.


Duke e falenderuar dhe duke bërë emoji me duart lart, John Travolta duket se ka një marrëdhënie tepër të mirë me Blerim Destanin. Me shumë gjasa, miqësia e tyre do të ketë lindur edhe në sajë të bashkëpunimit të suksesshëm të tyre në “The Poison Rose”.

Etiketa: ,

Pas