Aktualitet

E përplas makina në Tiranë, plagoset 75-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 24/09/20 |
mapo.al

Sipas një njoftimi të policisë së Tiranës, automjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka shkaktuar aksident ndaj këmbësorit 75-vjeçar te bulevardi “Bajram Curri” mbrëmjen e sotme.


Gjendja e të moshurit nuk bëhet me dije, ai është derguar në spital menjëherë pas ngjarjes dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi policisë:

Tiranë/Informacion paraprakMe datë 24.09.2020, rreth orës 19:10, tek bulevardi “Bajram Curri” mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Pas