Aktualitet

E përqafuar nga fëmijët, ambasadorja e SHBA uron: Gëzuar 1 qershorin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:41 - 01/06/21 |
mapo.al

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka uruar festën e 1 qershorit që konsiderohet edhe si dita e fëmijëve.


Znj.Kim ka shpërndarë një foto ku shihet e rrethuar dhe përqafuar nga fëmijë të vegjël.


Gëzuar 1 Qershorin – Ditën e Fëmijëve! Happy Children’s Day! pic.twitter.com/oahkG6SaqZ;1


Etiketa: ,

Pas