Aktualitet

E premtja i përket Era Istrefit, Ja se me kë ka bashkëpunuar ajo për projektin “No maybes”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:52 - 23/03/20 |
mapo.al

Pas një pushimi të gjatë nga skena muzikore, Era Istrefi rikthehet me një bashkëpunimin me këngëtarin iranian, Arash dhe me DJ e njohur turk, Ilkay Sencan.
Artistja shqiptare ka ndarë një pjesë të shkurtër të këngës në “Instagram” dhe tregon se kënga do të publikohet këtë të premte.


https://www.instagram.com/p/B-FOmCzDkPz/?utm_source=ig_web_copy_link


Në bazë të asaj që ka publikuar, Istrefi shfaqet duke kënduar në shqip.


No maybes/ këtë të premte, Arash dhe Ilkay Sencan”, ka shkruar krahas videos Era. Fancat nuk kanë nguruar dhe kanë vërshuar menjëherë me komente positive duke e pritur me padurim këtë projekt.See the source image

Biondja ndër tjerash tregoi se së shpejti pritet të publikojë albumin e ri, por që tanimë coronavirusi ka bërë më të vështirë lansimin e tij.

See the source image

2


Etiketa: , , ,

Pas