ShowBizz

“E pushtetshme!”/ Dua Lipa, në ‘Vogue Spain’ (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:59 - 19/09/19 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shfaqur së fundmi në kopertinën e revistës prestigjioze “Vogue Spain”. Ka qenë vetë ajo që ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet me një vetsiguri të pashoq.


Nga ana tjetër, “Vogue Spain” nuk i ka kursyer lëvdatat për yllin e muzikës.“ Një kohë me rregulla të reja përsa i takon modës dhe muzikës. Me të pushtetshmen Dua Lipa”-shkruhet në faqen e saj zyrtare në “Instagram”.

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas