Aktualitet

E qetë dhe sensuale, Beatrix Ramosaj jep këshilla për luftën kundër koronavirusit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:46 - 12/03/20 |
mapo.al

Së fundmi, artistja nga Shqipëria, Beatrix Ramosaj, ka ndarë disa fotografi atraktive në rrjetet sociale, përmes të cilave ndan këshilla me fansat dhe publikun.


Trëndafilat janë të kuq, violetat janë të kaltër, Ju duhet të lani duart gjatë gjithë kësaj kohe. Fund”, ka shkruajtur këngëtarja krahas fotove.


https://www.instagram.com/p/B9o5WqgpPON/?utm_source=ig_web_copy_link

Këto fotografi morën dhjetëra pëlqime dhe komente nga miqtë, kolegët e po ashtu edhe nga ndjekësit e 25-vjeçares. 


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas