ShowBizz

E quajnë të shëndoshë, motra e Encës ironizon me të dashurin imagjinar…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:39 - 27/01/19 |
mapo.al

Është ndër vajzat më të përfolura në mediat rozë për shkak të postimeve provokative që bën në profilin e saj Instagram.
Në foton e fundit që Undi Haxhia ka postuar, shfaqet në krevatin e saj dhe ka “pikturuar” të dashurin, poshtë vetes.
Më pas Uindi krahas kësaj fotoje ka shkruar:
“Ju që shqetësoheni në komente se i dashuri im është shumë i hollë dhe mos nuk merr dot frymë, mos u shqetësoni se ai, di të perballojë dhe manovrojë shumë mirë. Uuu, e përmenda që është ngjyrë çokollatë?”
Mesa duket motra e këngëtares Enca Haxhia me anë të këtij postimi ka dashur të thumbojë të gjithë ata që e cilësojnë si të shëndoshë.
Në fakt kjo nuk është hera e parë, që Uindi poston foto të tilla provokuese, sepse edhe gjatë verës së kaluar ajo ka publikuar mjaft foto të nxehta në Instagram./gazetamapo.al/


 

View this post on Instagram

 

⚜🃏Big Car cause I am a Big Girl 🃏⚜#bratz#amg#2019#german#benz

A post shared by 🐯 Uindi Haxhia 🐯 (@itsuindi) on


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas