Arkiva 2

Digjet makina në Delvinë, një i vdekur, një i plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:20 - 10/08/19 |
ro ot

Një person i vdekur dhe një tjetër i plagosur rëndë është bilanci i një ngjarje që sapo ka ndodhur në Delvinë. Burimet thanë se një makinë ka marrë flakë në fshatin Vllahat të Delvinës.


Ekipi mjeksor i Delvinës ka marrë një të person të djegur në gjendje të rëndë shëndetsore, ndërsa mësohet se në mjet ka qenë edhe nje person tjeter, trupi i të cilit është gjetur i shkrumbuar.


Lexo më poshtë më shumë info për ngjarjen:


Makina shpërthen në flakë, vdes burri, shpëton bashkëjetuesjaEtiketa: , ,

Pas