Aktualitet

E rëndë, gjendet i pajetë futbollisti në parking


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:35 - 30/10/20 |
mapo.al

Kombëtarja e Koresë së Jugut është zhytur në hidhërim pas lajmit për vdekjen e Nam Chun Kim.


Trupi i pajetë i mbrojtësit 31-vjeçar të Seulit dhe ekipit kombëtar të Koresë së Jugut u gjet në një parking.


 Autoritetet flasin për një vetëvrasje të mundshme.
I ndjeri, kishte 114 pjesëmarrje në divizionin e parë të kampionatit të Koresë së Jugut me Seulin, me “ngjyrat” e të cilit ai fitoi kampionatin në 2016 dhe Kupën në 2013.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas