Aktualitet

E rëndë/ Ndaloi së kërcyeri, balerina qëllohet në fytyrë (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:30 - 07/12/19 |
mapo.al

Një balerinë indiane është qëlluar në fytyrë, sepse pushoi së performuari për disa sekonda.


Sipas mediave të huaja, balerina 22-vjeçare po performonte në një dasmë në Uttar Pradesh, kur një burrë hapi zjarr ndaj saj. Autori u identifikua dhe është policia është në kërkim të tij.


Për fat të mirë balerina është jashtë rrezikut për jetën, por ka marrë plagë të rënda në fytyrë.


Etiketa: ,

Pas