Aktualitet

E rëndë në Durrës, mbytet turisti polak


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:16 - 10/09/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Mësohet se një 68-vjeçar është mbytur në det.


Viktima thuhet se është shtetas polak, ndërsa policia njofton se ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.


Njoftimi i Policisë
Më datë 10.09.2021, rreth orës 16:40, në lagjen nr.13, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi polak J. B., 68 vjeç.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas