Aktualitet

E rëndë në Elbasan/ I mituri bie nga kati i gjashtë dhe humb jetën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:17 - 22/09/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Mësohet se një i mitur ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte dhe për pasojë ka humbur jetën.


Mësohet se 6-vjeçari ka rënë nga kati i gjashtë, ndërsa u transportua menjëherë në spital, por nuk mundi të mbijetojë.


Njoftimi i Policisë Elbasan
Më datë 22.09.2021,rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “, Elbasan, shtetasi O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6 , dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për dokumentimin e plotē të rrethanave të ngjarjes.4
Etiketa: , ,

Pas