Kronika

E rëndë në Fier, i moshuari vret veten me thikë në qafë në shtëpinë e vajzës së tij
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:52 - 03/11/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Fier ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Sipas të dhënave zyrtare sot rreth orës 08:20, në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, dyshohet se shtetasi Rushti Fejzullai, 93 vjeç, ka goditur veten me thikë në banesën e vajzës së tij.


93-vjeçari ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier.Sipas informacioneve, i moshuari e ka goditur veten një herë me thikë në qafë në prani edhe të personave të tjerë në banesë.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Etiketa: , , , ,

Pas