Aktualitet

E rëndë në Kosovë/ Humbin jetën nga koronavirusi dy vëllezër nga Peja
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:59 - 05/08/20 |
mapo.al

Dy vëllezër kanë humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Novosellë të Pejës.


Mustafë dhe Zekë Zekaj, të moshës 85 dhe 78 vjeç, kishin simptoma të COVID-19 dhe shkak i vdekjes dyshohet të jetë koronavirusi.


Gjatë 24 orëve të fundit, sipas IKSHPK-së u regjistruan 225 raste të reja, 6 prej të cilave nga Peja.


 Etiketa: , , ,

Pas