Aktualitet

E rëndë në Lezhë/ 49-vjeçari vret veten me armë zjarri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:25 - 03/02/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Torovicë të Lezhës.Një 49 vjeçar është vrarë me armë zjarri, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet që e kanë çuar viktimën të ndërmarrë këtë akt të rëndë.


“Më datë 03.02.2021,rreth orës 14 :30, pranë banesës së tij,në fshatin Torovicë, Lezhë është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi T.M.,49 vjeç”, njofton policia.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.24Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas