Aktualitet

E rëndë në Lezhë, i vendos zjarrin vetes në oborrin e shtëpisë, vdes


               Publikuar në : 13:35 - 22/05/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë. Një 40-vjeçar  i ka vendosur zjarrin vetes në oborrin e shtëpisë. Ai është spërkatur me benzinë dhe më pas është vetëdjegur.


Policia e Lezhës bën me dije se Nikolin Gjolaj ka humbur jetën në spital dhe nuk i ka mbijetuar plagëve të marra nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Ishull Lezhë.

Viktima është identifikuar si Nikolin Gjolaj 40 vjeç, ndërsa ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar në vetflijim. Gjolaj ka pësuar djegie të shumta në trup dhe mjekët nuk kanë mundur ta shpëtojnë.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas