Aktualitet

E rëndë në Manzë/ 47-vjeçari gjendet i vdekur, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:41 - 17/10/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Manzë mëngjesin e kësaj të diele.


Në fshatin Radë, një 47-vjeçar është gjetur i pajetë.


Mësohet se L.H ka qëlluar veten me armë gjahu.Durrës/Informacion paraprak
Me datë 17.10.2021, rreth orës 09:10, në fshatin Radë, Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas