Aktualitet

E rëndë në Pogradec, 58-vjeçari gjendet i varur në banesë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:22 - 26/02/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pogradecit mbrëmjen e sotme kur një 58-vjeçar ka varur veten në banesën e tij.


Sipas informacioneve nga policia, 58-vjeçari është gjetur nga familjarët dhe me gjithë ndërhyrjen e tyre për ta shpëtuar nuk ka mundur të mbijetojë.Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër ‘1’ në Pogradec ndërsa ende nuk dihen shkaqet që çuan 58-vjeçarin drejt aktit ekstrem.Etiketa: , ,

Pas