Kronika

E rëndë në Tiranë, e mitura rrëmbehet me makinë tek ish-parku
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 04/10/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, një 13-vjeçare ende e pa identifikuar është rrëmbyer me automjet në rrugën “Ndre mjeda” të kryeqytetit. Unifromat blu njoftojnë se janë vënë në ndjekje të autorit. Ky i fundit ende të paidentifikuar gjithashtu.Njoftimi i Policisë


Tiranë/ Informacion paraprak
Në rrugën “Ndre mjeda” dyshohet se një person ende i paidentifikuar, ka marrë jashtë dëshirës në automjet një 13-vjeçare dhe ështê larguar.Policia është vënë në ndjekje të automjetit dhe po punon itensivisht për identifikimin dhe kapjen e personit.


 

1


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas