E rëndë në Tiranë/ Gjendet e pajetë në banesë 22-vjeçarja, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë raportohet të jetë regjistruar ditën e sotme në Tiranë. Nga informacionet paraprake, bëhet e ditur se një 22-vjeçare nga Delvina ka humbur jetën në kryeqytet Mësohet se e reja ka ndërruar jetë në kushte shtëpie për shkaqe ende të paditura, por ka dyshime se ajo mund të ketë humbur jetën dhe … Continue reading E rëndë në Tiranë/ Gjendet e pajetë në banesë 22-vjeçarja, dyshimet e para