Sulm me thikë te xhamia e Rrugës së Kavajës, plagosen 5 besimtarë-kapet autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Një person që mbante në dorë një mjet prerës thikë, është futur brenda në xhaminë “Dine Hoxha” e Rrugës së Kavajës dhe ka plagosur pesë persona. Të plagosurit janë besimtarë të cilët po kryenin faljen e mesditës brenda në xhami. Policia ka vënë në … Continue reading Sulm me thikë te xhamia e Rrugës së Kavajës, plagosen 5 besimtarë-kapet autori