Aktualitet

E rëndë në Vlorë, 23-vjeçarja humb jetën në spital pas operacionit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:34 - 23/09/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në mbrëmje në Vlorë, ku një 23-vjeçare ka ndërruar jetë në spital pas një operacioni.


Mësohet se e reja kishte infeksion në bark dhe gjatë operacionit ka kaluar në gjendje shoku, duke ndërruar për pasojë jetë.


Burime bëjnë me dije se 23-vjeçarja kishte shkuar me urgjencë mëngjesin e djeshëm në spital në gjendje të rëndë.80Pas