Kronika

E rëndë në Vlorë/ 30-vjeçari gjendet i mbytur në breg të detit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:42 - 08/02/21 |
mapo.al

Një 30-vjeçar është gjetur mesditën e sotme pa shenja jete në bregun e detit në Vlorë.

Policia informon se personi në fjalë është i seksit mashkull, dhe nuk është identifikuar ende.


Trupi i pajetë i gjet afër Petroliferës, teksa dyshohet se 30-vjeçari është mbytur në det dhe uji e ka nxjerrë në breg,
NJOFTIMI NGA POLICIA


Vlorë/Informacion paraprak


Më datë 08.02.2021, në orën 11:15, në afërsi të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë në breg të detit, dyshohet i mbytur, një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas