Aktualitet

Vlorë, gruaja hidhet nga kati i 5 i pallatit dhe ndërron jetë në vendBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:45 - 26/09/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Vlorë, ku një grua i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.


P.B, 54 vjeçe, dyshohet se vuante nga depresioni. Vijojnë hetimet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.


Deklarata e policisëMë datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarsia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë.


Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.


Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas