Aktualitet

E rëndë në Vlorë/ Humb jetën 36-vjeçari, po ngarkonte materiale në makinë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:55 - 21/09/21 |
mapo.al

VLORENjë person i moshës 36-vjeçare ka humbur jetën, në rrethana ende të pasqaruara mirë në Vlorë.


Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Skrofotinë, ky dyshohet se M.B, 36 vjeç, po ngarkonte disa materiale dhe ka mbetur i dëmtuar, e më pas ka ndërruar jetë.


Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.“Sot, rreth orës 14:11, në fshatin Skrofotinë, dyshohet se duke ngarkuar materiale në një automjet, aksidentalisht është dëmtuar dhe si pasojë ka ndërruar jetë, shtetasi M. B., 36 vjeç.
Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia e Vlorës.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas