Aktualitet

E rëndë në Vlorë – Makina del nga rruga, një i vdekurBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:29 - 14/09/20 |
mapo.al

Një aksiden i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Sipas raportimeve nga vendngjarja, një person ka humbur  jetën.


Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije.


Mësohet se automjeti ku udhëtonte viktima, ka dalë nga rruga në afërsi të Novoselës.Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarja, për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.


 Etiketa: , ,

Pas