Aktualitet

E rëndë në Vlorë/ Nëna me fëmijën 2 vjeç hidhet nga pallati, vdesin të dy


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:33 - 26/11/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Pavarësia”.


Një grua 35-vjeçare është hedhur nga kati i pestë i një pallati, bashkë me fëmijën e saj 2 vjeç.


Burimet bëjnë me dije se 35 vjeçarja dhe fëmija i seksit mashkull 1-vjeçar kanë ndërruar jetë.Mësohet se 35-vjeçarja P.M ishte në proces divorci dhe se kishte mbërritur sot nga Tirana në Vlorë.
Dëshmitarët thanë se vajza nuk jetonte në këtë pallat.Vlorë/Informacion paraprak

“Sot më datë 26.11.2021, rreth orës 12:30, në lagjen “Pavarësia 2″, shtetasja P. M., 34 vjeçe, dyshohet se është hedhur së bashku me fëmijën e saj të mitur K. N., 1 vjeç, nga sheshpushimi i katit të një pallati dhe për pasojë kanë ndërruar jetë.”

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

39


Etiketa: ,

Pas