Aktualitet

E rëndë në Vlorë/ Përmbyset zetori, humb jetën 60-vjeçari
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:47 - 01/10/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në fshatin Trevllazër në Vlorë.


Një 60-vjeçar teksa ka qenë duke punuar tokën, i është përmbysur zetori e për pasojë ai ka humbur jetën.


Policia ka njoftuar se ndodhet në vendngjarje dhe punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Njoftimi: 


Rreth orës 18:25, në hyrje të fshatit Trevllazër, një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur dhe si pasojë drejtuesi shtetasi M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë, ka ndërruar jetë.


Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas