ShowBizz

E shtrirë dhe me bikini të kuqe, Lei Kraja provokon (Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:18 - 07/11/19 |
mapo.al

Moderatorja e sportit Lei Kraja ka treguar së fundmi anën e saj provokuese.


Ajo ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku shihet e shtrirë buzë pishinës së brendshme të një hoteli luksoz në kryeqytet, me një palë bikini në ngjyrë të kuqe.


Tejet në formë dhe joshëse, Lei Kraja ka provokuar edhe me mbishkrimin në foto. “My oh my”-ka shkruar moderatorja e sportit.

https://www.instagram.com/p/B4ic-OOH3hR/1
Etiketa:

Pas