ShowBizz

E shtrirë në varkë me bikini, Eva Murati ‘ndez’ rrjetin (Foto)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:47 - 26/08/19 |
mapo.al

Duket se pushimet ende nuk kanë mbaruar për moderatoren Eva Murati. Ajo ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” disa fotografi vërtetë provokuese, të realizuara mbi një varkë.


Teksa shihet e shtrirë, me bikini të kuqe dhe një kapele marinari në kokë, Eva ndan me ndjekësit mendimin se jeta është shumë herë më e këndshme në verë. “Life is better in summer”-ka shkruar moderatorja krahas fotove të publikuara.


<
>
muarti eva eva-2
1

Etiketa:

Pas