Aktualitet

E sikletshme! Fansi i bën gjestin e papërshtatshëm Bebe Rexhës në video live


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:45 - 05/03/21 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, gjeti pak kohë të lirë për t’iu përkushtuar ndjekësve të saj në Instagram dhe për të komunikuar me ta.

Ajo realizoi një video live ku i dha mundësinë të gjithëve të futeshin live me të e të bashkëbisedonin edhe nëpërmjet videos.


Mirëpo, ndodhin edhe situata të sikletshme e të papritura si kjo që i ndodhi Bebes, së cilës iu fut në video live një fans i cili bëri një veprim fare të papërshtatshëm.

Ai i tregoi këngëtares organin gjenital, ndërsa ajo u tmerrua dhe bërtiti menjëherë sapo e pa, duke i kërkuar të largohej.
 

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas