ShowBizz

‘E ujitët lulen?’, stilisti shqiptar pozon me mbathje (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 11/05/20 |
mapo.al

Niko Komani, kësaj here i ka shokuar të gjithë.


Stilisti ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqej me të brendshme.


 


 


Foton e ka realizuar në shtëpinë e tij duke ujitur lulet. Ai kishte veshur një këmishë dhe mbathjet i kishte kombinuar me çorapet ngjyrë rozë dhe verdhë.

 

View this post on Instagram

 

#LateMorning Did you water your flower 🌵? Underwear & Socks • @happysocks

A post shared by Niko Komani (@nikokomani) on


Komentet në këtë postim kanë qënë të shumta, ku mes tyre kishin komentuar dhe figura të tjera të njohura si Roza Lati apo grimieri Arbër Bytyqi.

 

 

View this post on Instagram

 

Less, But Better 🗯️ Sunglasses ° @optika.alexandra

A post shared by Niko Komani (@nikokomani) on

 

 

View this post on Instagram

 

Sending You A Socially Distance Hug 💙 Sunglasses • @optika.alexandra T-shirt • @muffins.shop #Puthe

A post shared by Niko Komani (@nikokomani) on


Etiketa:

Pas