Aktualitet

“E vërteta e plehrave”/ Tabaku nxjerr video: Me Rama-Veliajn paguajmë 84.4 euro për ton
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:26 - 25/10/20 |
mapo.al

Ish deputeja e e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka publikuar në Facebook një video lidhur me të vërtetën e aferës së mafies së plehrave, siç e quan ajo.


Zgjidhja që i dha Basha çështjes së pastrimit të Tiranës dhe trajtimit të mbetjeve me studim nga Banka Botërore, do të kushtonte37€/ton. Afera e mafias së plehrave, Rama-Veliaj-Ahmetaj-Mërtiri-Zoto-Ndraghetta, 84.4 €/ton.” shkruan Tabaku në Facebook.


Statusi i plotëFaktet flasin vetë:


Zgjidhja që i dha Basha çështjes së pastrimit të Tiranës dhe trajtimit të mbetjeve me studim nga Banka Botërore, do të kushtonte37€/ton.


Afera e mafias së plehrave, Rama-Veliaj-Ahmetaj-Mërtiri-Zoto-Ndraghetta, 84.4 €/ton.

A ka nevojë të themi se përse mafia kërkon 47.4 €/ton më shumë???


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas