Aktualitet

E veshur me bikini nga Brezovica – Policja kosovare provokon sërish (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:46 - 27/01/21 |
mapo.al

Policja kosovare, Linda Aliu njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.Pavarësisht motit të ftohtë, ajo ka publikuar disa foto hot nga Brezovica.


Ajo shihet në një ambient me borë, e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah trupin e saj.
Polices kosovare i ka kushtuar një artikull edhe revista britanike Express.co.uk. në foton që ka pozuar me armën e zjarrit.Ajo ka thënë më herët se profesioni i polices ka qenë ëndrra e saj dhe e bën me shumë pasion.


<
>
policja policja 4 policja 5 policja 7
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas