Kronika

E zë poshtë makineria në fabrikë, humb jetën 35-vjeçari në Kamëz
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:43 - 03/09/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fabrikë në Kamzës, ku për pasojë e një incidenti në punë ka ndërruar jetë një 35-vjeçar.Viktima është identifikuar si B.M., 35 vjeç, i cili teksa punonte, e ka kapur makineria e fabrikës dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.


Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 03.09.2020, rreth orës 14:50, në Kamëz, duke punuar në një fabrikë prodhimi parafabrikat, shtetasin B.M., 35 vjeç, dyshohet se e ka kapur makineria e fabrikës, ku si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas