Humor

E zonja e nxjerr shëtitje, qeni “tërbohet” nga gëzimi (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:45 - 24/10/19 |
mapo.al

Nuk kishte si ta tregonte më mirë gëzimin që ndjente kur ecte rrugëve të lagjes. Ky qen ndoshta ka shumë kohë pa dalë nga shtëpia, pasi reagimi i tij në rrugë, kur e zonja e nxorri shëtitje, është brilant.


Shikoni këtë video, e cila është bërë shumë shpejt virale në rrjet dhe plot komentues, e kanë kritikuar të zonjën e qenit.“Duhet ta nxjerrësh pak më shpesh qenin shëtitje”, shkruajnë disa.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas