ShowBizz

Edhe Kylie Jenner vjen me stil ‘Bleona’… vesh fustan të tejdukshëm, të kristaltë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:12 - 19/12/18 |
mapo.al

Teksa përgatitet për pushimet e dimrit, Kylie Jenner i la edhe një herë pa fjalë rrjetet shoqërore teksa u shfaq me një fustan të mbuluar me kristale dhe krejtësisht të tejdukshëm.


Motra e saj, Kendall, po ashtu preferoi të përdorë veshje të tejdukshme kur zbriti në tapetin e kuq të Çmimeve “British Fashion”.


Fustani me kristale është i gjithi i tejdukshëm, duke nxjerrë në pah trupin e Kylie-t, e cila jo më kot njihet si një nga VIP-at që duket më bukur me bikini.


<
>
kyliejenner_11049325_900720793323871_861008674_n kyliejenner_11116772_1585698198349519_2002814692_n kyliejenner_11906195_1671383179765344_2010803406_n kyliejenner_12407631_903017186463448_1814805338_n kyliejenner_12960055_116811825391587_2076386603_n kyliejenner_13381222_262346414124391_132194115_n kyliejenner_13724666_584279518440634_1897571392_n kyliejenner_13767441_1680808258910820_426597014_n kyliejenner_14482303_1669224680035315_6733608117025636352_n kyliejenner_15253146_1613705712269449_2593210174248321024_n kyliejenner_15259089_1243939285681515_6522851250017402880_n kyliejenner_15338337_1231001963636489_3128383839726993408_n kyliejenner_15876338_210622946069483_8999929412707155968_n kyliejenner_16585200_674807896039973_2309618345596420096_n kyliejenner_20687176_199282937273125_2597061973933817856_n kyliejenner_20759573_370639293354708_7232270506039181312_n kyliejenner_37508116_2132220696990536_3659984414537940992_n kyliejenner_47201823_2195788067347240_3945732033967527177_n Kylie-Jenner-Hottest-Bikini-Photos Kylie-Jenner-in-Bikini-04-662x868 kylie-jenner-in-bikini-on-the-beach-in-turks-and-caicos-08-13-2016_4 rs_634x1024-150813193258-634.Kylie-Jenner-Bikini-Mexico.ms_.081315 UNSET-1 untitled-1 Untitled-collage-17Etiketa: , , , ,

Pas