Aktualitet

“Politika hesht, populli flet” – PS thirrje qytetarëve: Dilni votoni














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:00 - 25/04/21 |
mapo.al

Zëdhënësja e PS-së për fushatën elektorale Bora Muzhaqi në një deklaratë për mediat nga selia e PS-së u ka bërë thirrje qytetarëve që të shkojnë dhe të votojnë.






“Ushtroni të drejtën tuaj themelore në këtë ditë kur politika hesht dhe populli flet. Ndiqni shembullin e atyre që deri tani e bënë detyrën e tyre.


Sa më shumë të merrni pjesë në zgjedhje aq më shumë politika i merr parasysh hallet, shpresat dhe ëndrrat tona. Janë vetëm 5 minuta, votoni, votoni, votoni”-ishte apeli i fundit nga PS.







1






Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas