Kryesore

Edhe Paris Hilton ‘mbaron’ pas Dua Lipës, ja ç’i bëri këngëtares shqiptare…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:26 - 17/12/18 |
mapo.al

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fansave. Këngëtarja shqiptare dhe amerikania miliardere janë bërë bashkë këtë fundjavë, duke bërë disa poza të përbashkëta.


Fotografitë e realizuara, ato i kanë shpërndarë nëpër profilet respektive në rrjetet sociale. Në këtë takim të nivelit të yjeve, Dua është shfaqur me një veshje interesante me ngjyra në pjesën e sipërme, teksa në pjesën e poshtme kishte zgjedhur xhinse.


Ndërkohë, biondja e famshme amerikane dukej elegante, e veshur me një fustan të zi. Vëmendje kanë marrë edhe vathët e 23-vjeçares si edhe vështrimet, që i kanë ndarë me bionden 37-vjeçare.Paris Hilton e ka publikuar dy video me këngëtaren shqiptare, në të cilën shfaqet shumë e entuziazmuar dhe argëtuese nën shoqërinë e Duas. “Shumë e lumtur që po festoj pushimet sonte me këtë bukuroshe epike si Dua Lipa”, shkruan Paris në njërin prej videove, ndërsa në tjetrën nënvizon: “Duke u kënaqur me Dua Lipën. Fuqia e  femrës”.
Një kolazh me foto e papublikuar në profilin personal të saj edhe Dua Lipa, ku ndër të tjera shkruan “Kjo është e hot, Paris Hilton”. 

View this post on Instagram

 

#Killingit with @DuaLipa. ⚡👸🏼👸🏻⚡ #GirlPower 💥

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

 

View this post on Instagram

 

Loved celebrating the holidays tonight with this epic babe @DuaLipa. ✨👸🏻👸🏼✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

 

View this post on Instagram

 

That’s hot. @parishilton

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas