ShowBizz

Edhe pse 51 vjeçe, Sabrina Salerno çmend fansat me këto foto ‘hot’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:31 - 20/08/19 |
mapo.al

Sabrina Salerno vazhdon të tregojë format e saj bombastike edhe në moshën 51-vjeçare. Këtë gjë e tregojnë këto foto të publikuara në ‘Instagram’ nga “sex symbol” i viteve ’80.


Fotografitë janë realizuar nga Alberto Buzzanca, në të cilat këngëtarja pozon me bikini dhe këmishë të bardhë, pa sytjena.


<
>
8 7 6 5 4 3 2 1
Etiketa: ,

Pas