fbpx

Politika

‘EdheUnë’/ Piktori i njohur i përgjigjet nismës kundër 30 Qershorit

               Publikuar në : 22:00 - 25/06/19 |
mapo.alm

Nismës #EdheUnë i bashkohet edhe një ndër piktorët më të njohur shqiptarë në Paris, Niko Dhales. Përmes një postimi në Facebook, ai shprehet se i bashkohet nismës së intelektualëve dhe artistëve shqiptarë kundër zgjedhjeve moniste më 30 qershor.


“#EdheUnë. I bashkohem nismës së intelektualëve dhe artistëve të Shqipërisë #EdheUnë . Përshëndes të gjithe ata që po sakrifikojnë për të mirën e demokracisë”, shkruan Dhales.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas