Aktualitet

Edi Rama citon basketbollistin Michael Jordan: Po punove fort ia del


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:58 - 27/04/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një shprehje të basketbollistit Michael Jordan për të dhënë një mesazh për qytetarët mëngjesin e sotëm.

Ndërsa numërimi i votave është drejt përfundimit dhe Partia Socialiste prin me 73 mandate, Rama shkruan se po punove fort ia del.


“MIRËMËNGJES
Po punove fort ia del. S’ka rrugë të shkurtra në jetë – Michael Jordan”, shkruan Rama.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas