Kanë thënë

Edi Rama: Falje do t`i kërkoja vetëm familjes time


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:44 - 29/12/20 |
mapo.al

Edi Rama: Falje do t`i kërkoja vetëm familjes time. Kam munguar! Ndonëse mungesën Linda dhe dy të mëdhenjtë e kuptojnë më mirë, më i vogli…aty faji është dhe më i madh


1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas