ShowBizz

Eduart Grishaj flet për herë të parë për bebin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 10/05/20 |
mapo.al

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj prej kohësh janë në një lidhje së bashku. Tashmë dashuria e tyre i dha frytet duke pritur ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë. Para pak ditësh lajmin se është shtatëzënë e ka konfirmuar moderatorja, duke e uruar dhe Eduartin për ditëlindje.


See the source image


Ndërkohë Grishaj ishte ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “E diella Proces”, ku për herë të parë foli për bebin. Eduarti shprehu dëshirën që nëse ajo do ishte vajzë, të bëhej regjisore dhe nëse do bëhej djalë do kishte dëshirë të bëhej futbollist.See the source image

See the source image

See the source image

 

 


Etiketa:

Pas