KMR

Edukatoren e kopshtit e demoskon kamera e fshehtë: Punonte natën part-time si prostitutë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:18 - 28/08/18 |
mapo.al

Gjatë ditës punonte si edukatore në kopsht dhe gjatë natës prostitutë me kohë të pjesshme.Katya Gorlova, 22 vjeçe, është filmuara nga një kamera e fshehtë teksa bënte punën e saj të dytë.


Në video ajo shihet e veshur vetëm me të brendshme, ndërsa merr 30 euro për një performancë të nxehtë. 
Ndaj saj është hapur një hetim, por edukatorja u mbrojt duke thënë, “Jam vetëm, mund të bëj çfarë të dua”.

Ngjarja vjen nga Kaliningrad, në Rusi. Ndërkohë siç raportojnë media vendase, burrit me të cilin u filmua, i kishte thënë se ishte edukatore.

Po ashtu i kishte thënë se puna e saj e natës nuk ndikonte aspak në angazhimin që kishte në shkollë dhe ai e kishte filmuar në fshehtësi, shkruan noa.al.

Jo vetëm kaq! Katya kishte specifikuar se nuk ofronte “shërbime intime” rregullisht, por se bëhej fjalë për ndonjë punë të vogël me kohë të pjesshme.

Lexo edhe :  369 të vaksinuar kundër Covid në 6 ditë - Rama: Do rrisim ritmin, javë pas jave

Por në rrjetet sociale u përhapën disa filmime të nxehta të saj.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas