ShowBizz

Einxhel Shkira-Albano Bodgos: Në fund të ditës e dashura fle me ty në krevat jo me famën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:48 - 08/05/20 |
mapo.al

Aktori Albano Bodgo së fundmi ka habitur me një rrëfim në lidhje me jetën private. Ai ka treguar në emisionin “Glamour Zone”, dhe një episod të pakëndshëm me ish-të dashurën e tij.


See the source image


Kjo deklaratë e Albanos ka bërë që të reagojë dhe moderatorja Einxhel Shkira, e cila i është kthyer me një status publik ‘Instagram’, duke uruar që e gjithë kjo të ketë qenë një shaka e aktorit.Moderatorja ka theksuar se nuk ka asgjë personale me aktorin, por nuk është aspak dakort me këtë logjikë.

See the source image

“Uroj të ketë qenë një shaka kjo! Sepse është gjëja më stupid që mund të thotë dikush, sado i famshëm qoftë!! E kujt i plas nëse jemi të famshëm ose jo, apo kush ka më shumë folloë bën më shumë dëngla. Marrëdhënia në çift nuk bazohet te fama, por te ndjenjat dhe denglat nuk vijn si pasojë famës por e karakterit të njeriut… Mund të jesh i famshëm sa të duash por në fund të ditës i dashuri/dashura fle me ty në krevat jo me famën apo 1 milion ndjekësit në instagram. Asgjë personale por thjesht jam totalisht kundra kësaj llogjike ku denglat ndahen në bazë të famës,”- shkruan Einxhel Shkira.

See the source image


Etiketa: ,

Pas